O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku – nasze początki sięgają września 1990 roku.

Zajmujemy się między innymi tworzeniem i dystrybucją programów komputerowych o różnorodnych zastosowaniach.

Nasi pracownicy to zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców, gotowych służyć swą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy partnerem doświadczonym, solidnym, z tradycjami.

Od samego początku staramy się być otwarci na nowe pomysły i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów.

Nasz cel

Celem naszej działalności jest usprawnienie pracy naszych Klientów. Powodujemy, że właściwe informacje można zdobyć za naciśnięciem klawisza, a systemy zarządzania logistycznego stają się bardziej wydajne: począwszy od automatycznego pozyskiwania danych i systemów znakowania etykietami, a skończywszy na produkcji etykiet z kodem kreskowym i weryfikacji poprawności danych.

Fachowa obsługa

Umiejętność współpracy i rozumienie potrzeb Klienta sprawiają, że każdy system, który tworzymy jest unikalny. Fachowa obsługa, szkolenia pracowników i ciągłe wsparcie techniczne sprawiają, że wdrożenia przeprowadzane są bezproblemowo, a inwestycja związana z systemem zwraca się bardzo szybko.

Współpraca

Jesteśmy firmą prężną i szybko rozwijającą się. Produkty naszej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem i akceptacją oraz zaspakajają wymagania najbardziej wymagających klientów do których należą m.in.: POSNET, TORELL, DATECS POLSKA, EDATA POLSKA, itp.